Ana Sayfa » Bilim Akademisi, BAGEP 2017 Ödülleri

Bilim Akademisi, BAGEP 2017 Ödülleri

Bilim Akademisi tarafından açılan BAGEP’in amacı, üstün başarılı genç bilim insanlarını ödüllendirmek, desteklemek, bilimde önde gelen gençlerin tanınmalarını ve araştırmalarından haberdar olmalarını sağlamaktır.

Program bilimin her alanından, 40 yaşını geçmemiş, doktoralı veya tıpta uzmanlığını almış bilim insanlarına açıktır. Aynı kişiye iki kez verilmeyen BAGEP ödülü iki yıllık araştırma desteği ve bir ödül sertifikasından oluşur. Bu ödül, genç bilim insanının araştırmaları için gerekli harcamaları karşılaması amacıyla, önceden bir harcama planı istenmeksizin, karşılıksız olarak verilmektedir.

Öğretim üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Yasemin Afacan (İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı), Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Can Aksoy (Hukuk Fakültesi), Yrd. Doç. Dr. Tolga Çukur (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği), Dr. Ayça Arslan Ergül (Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Enstitüsü (UNAM), Yrd. Doç. Dr. Serkan İsmail Göktuna (Moleküler Biyoloji ve Genetik), Yrd. Doç. Dr. Selim Hanay (Makine Mühendisliği), Yrd. Doç. Dr. Coşkun Kocabaş (Fizik), Yrd. Doç. Dr. Ayşe Begüm Tekinay (Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Enstitüsü (UNAM), Yrd. Doç. Dr. Yıldıray Yıldız’ı (Makine Mühendisliği) başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Ödül töreni 27 Nisan 2017 tarihinde yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için: http://bilimakademisi.org/bagep-2017/