Bahar Şenliği Araç Parkı, 3-6 Mayıs

Bahar Şenliği nedeniyle 3-6 Mayıs 2018 (Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar) günlerinde geçerli olmak üzere araç park yerlerinde değişiklikler yapılmıştır.

1. 3 Mayıs 2018, Perşembe günü saat 09.00’dan sonra mescit otopark girişi ile MSSF kavşağı arasındaki yol kapalı olacaktır.

2.Ekteki planda kırmızı renkle belirtildiği şekilde, Kütüphane binası kavşağından 50. yurda kadar olan yol ile İİSBF binası’ndan MSSF kavşağı’na kadar olan yol ve bu güzergahtaki park yerleri kullanıma kapatılacaktır. (3-6 Mayıs 2018 / 3 Mayıs 2018, Perşembe günü saat 23.30’dan sonra)

3. Cafe In yanında bulunan park yeri ve UYDYO ile G Binası arasında yer alan park yeri akademik ve idari personel araçlarının kullanımı için açık olacaktır. Akademik ve idari personel araçları bu park yerlerini kullanmak için 50. yurt tarafından giriş ve çıkış yapabileceklerdir.

4. 04.05.2018 Cuma günü saat 12.00 dan itibaren İktisat Fakültesi akademik parkı kullanıma kapalı olacaktır.

5.Bahar Şenliği süresince trafik akışının düzenli olması ve herhangi bir sıkıntı yaşanmaması amacıyla güvenlik görevlilerinin işaret ve yönlendirmelerine riayet edilmesini önemle rica ediyoruz.

6.Kampüste oturan akademik personelin üç gün süresince araçlarını lojmanlar bölgesi’nde bırakmalarını tavsiye ediyoruz.

7.Öğrencilerimizden Bahar Şenliği’nin yapıldığı günlerde kampüse geliş ve dönüşlerinde kendi otomobilleri yerine toplu taşıma araçlarını tercih etmelerini bekliyoruz. Ulaşım Hizmetleri Birimi bu günlerde servis sayılarını yeterli sayıda tutacaktır.

8. 4 Mayıs 2018, Cuma günü saat 17.45’e kadar 50.yurt kavşağı ile Tepe Grubu kavşağı arasındaki yol güzergahı araç parkına kapalı olacaktır.

9.Bahar Şenliği süresince sadece Bilkent taşıt pulu taşıyan araçların kampüse girmesine izin verilecektir.