Ana Sayfa » Toplumsal Duyarlılık Projeleri Çocuk Şenliği

Toplumsal Duyarlılık Projeleri Çocuk Şenliği

Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TDP) çeşitli projeleri kapsamında yıl boyunca birlikte vakit geçirdikleri, destek oldukları yaklaşık 350 çocuğu Bilkent şenlik alanında ağırladı.

Proje bölgelerinde birlikte çalıştıkları ağabey ve ablalarıyla Bilkent kampüsünde eğlenme fırsatı bulan ihtiyaç sahibi çocuklar, yazın gelişini hep birlikte sevinçle kutladı.

Bu sene üçüncüsü düzenlenen TDP Çocuk Şenliği’nin ziyaretçileri arasında Üniversite Personeline Destek Projesi, Umudun Yurtdaşları Projesi, Demiryolu Hattı Destek Projesi, Gönüllü Eğitim Projesi, Yarınları Yetiştirme Projesi ve Sokak Lambası Projesi vardı. Zumba Kids, illüzyon ve dans gösterilerinden, şişme oyuncaklar ve kum boyamaya kadar birçok aktivitenin gerçekleştirildiği şenlikte çocuklar kadar gönüllüler de eğlendi. Doğukan Manço’nun da performansı ile aramızda olduğu etkinlik, çocuklar için unutulmaz bir anı oldu.

Siz de bu büyük ailenin parçası olmak ve gelecek yıl bu projelerden birinde görev almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

tdp@bilkent.edu.tr
tdp.bilkent.edu.tr
facebook.com/TDPBilkent
instagram.com/TDPBilkent