Ana Sayfa » Spor Merkezi Personeli

Spor Merkezi Personeli

Adı-Soyadı Görevi Elektronik Posta
Ahsen Bilen BESM Başkanı ahsen@bilkent.edu.tr
Dr. Hayri Özkan Öğretim Görevlisi hayri@bilkent.edu.tr
Kağan Eynak Öğretim Görevlisi eynak@bilkent.edu.tr
Ahsen Bilen Öğretim Görevlisi ahsen@bilkent.edu.tr
H. Onur Aydemir Yüzme Koordinatörü huseyinaydemir@bilkent.edu.tr
Fırat Bingöl Fitness Antrenörü firatbi@bilkent.edu.tr
K. Koray Şeşenoğlu Spor Tesisleri Teknik Koordinatörü,
Havuz Mesul Müdür
kkoray@bilkent.edu.tr
Orhan Saffetoğlu Merkez Spor Salonu İşletme Sorumlusu orhans@bilkent.edu.tr
Meral Erol İdari Asistan meralerol@bilkent.edu.tr
Tülay Mısır Resepsiyon Görevlisi misir@bilkent.edu.tr
Ercan Turgut Resepsiyon Görevlisi tercan@bilkent.edu.tr
Elif İçke Resepsiyon Görevlisi elificke@bilkent.edu.tr
Ayşe Taştepe Resepsiyon Görevlisi ayse.tastepe@bilkent.edu.tr


Yarı Zamanlı Öğretim Elemanları
Her dönem aerobik/step, tenis, badminton, fitness/kondisyon, raket sporları ve uzakdoğu sporları v.b. gibi dallarda yarı zamanlı öğretim görevlileri görev yapmaktadır.